Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

Hays Poland
podlaskie, Polska Wschodnia
praca stacjonarna
2043 dni temu

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Miejsce pracy: Polska Wschodnia
Nr ref.: 1111509
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektora Operacyjnego.

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie częścią firmy w zakresie zakupów i negocjowania cen materiałów, transportu, magazynowania, produkcji, UR, planowania produkcji, zarządzania projektami produkcyjnymi, obsługi klienta,
  • nadzorowanie oraz optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych, a także czynny udział w tworzeniu celów strategicznych,
  • poszukiwanie możliwości zwiększania efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez firmę oraz analiza i zarządzanie ryzykiem w podległych obszarach,
  • kontrola realizacji budżetu, nadzór nad powierzonym mieniem (maszyny, urządzenia, materiały i produkcja w toku),
  • planowanie inwestycji,
  • zarządzanie podległym personelem (motywowanie, szkolenia, zatwierdzanie wynagrodzeń i premii).

Wymagania:
  • minimum 8 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym, w tym co najmniej 5 lat na wyższym szczeblu zarządzania w firmie produkcyjnej (dyrektor operacyjny, dyrektor oddziału, dyrektor zakładu),
  • praktyczna wiedza w zakresie zarządzania w następujących obszarach: zakupy, gospodarka magazynowa, transport, planowanie produkcji, jakość, obsługa klienta (zarządzanie techniczną częścią sprzedaży wraz z obsługą klienta), produkcja (zarówno w układzie gniazdowym jak i liniowa), utrzymanie ruchu (dotyczy zarówno produkcji oraz budynku) - zarządzanie projektami (projekty typu Lean, przenoszenie produkcji do innych lokalizacji), HR,
  • doświadczenie w zakresie tworzenia i przeprowadzania zmian w procesach biznesowych, szczególnie w zakresie produkcji oraz szeroko pojętego łańcucha dostaw,
  • wysoko rozwinięte umiejętności budżetowania i prognozowania oraz zaawansowany poziom korzystania z MS Office,
  • wysoki poziom zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Nasz Klient oferuje:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną w oparciu o zasady korporacyjne,
  • samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.