Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Independent Group
podkarpackie, woj. podkarpackie
praca stacjonarna
4423 dni temu

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową, od 2000 roku skutecznie współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku firmami, wśród których znajdują się największe międzynarodowe koncerny.

Dla naszego Klienta – wiodącej firmy z branży armatury sanitarnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Nr Ref.: DP-PP/03/12

Zadania:
  • przygotowywanie strategii rozwoju potencjału technicznego i produkcyjnego;
  • zarządzanie kilkusetosobowym zespołem;
  • monitorowanie procesów produkcyjnych;
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji oraz ciągłe podnoszenie jej standardów;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 lat na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu dużymi projektami;
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkusetosobowym zespołem;
  • biegła znajomość programów komputerowych (m.in. klasy MRP);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • duże zdolności interpersonalne, analityczne myślenie, bardzo dobra organizacja czasu pracy;
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych;
  • pracę w firmie notowanej na GPW;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)