Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
1778 dni temu
Nr ref.: DyrProd/PL/052019

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obszarem produkcji i utrzymania ruchu
  • planowanie, realizacja oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • podnoszenie efektywności produkcji i wydajności pracy oraz wdrażanie działań mających na celu rozwijanie kompetencji podległego zespołu
  • inicjowanie usprawnień na produkcji i nadzorowanie ich realizacji
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz, w tym na targach międzynarodowych i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • min. 10 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej, w tym min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomość jęz. angielskiego na poz. C1
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do użytku prywatnego
  • samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności i możliwością wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń w środowisku międzynarodowym
  • wsparcie merytoryczne i pełne wdrożenie w obowiązki
  • pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie