Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Regionalny

Devire
kujawsko-pomorskie, Gdynia
praca stacjonarna
1715 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Gdynia

Nr ref.: PL39166

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla jednego z Naszych klientów - lidera na rynku usług telekomunikacyjnych współpracujacego z wieloma operatorami na terenie Polski, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Dyrektor ds Inwestycji Telekomunikacyjnych

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie rozproszoną strukturą organizacyjną
  • Nadzór nad prawidłowem realizowaniem inwestycji
  • Dbałość o poziom wykonywanych usług
  • Koncentracja na wyniku finansowym i jakościowym Spółki
  • Kontakt z Klientami
  • Raportowanie do Prezesa Spółki
  • Współraca z innymi działami w firmie

Nasz Klient oczekuje:

  • Doświadczenia w branży technicznej - preferowana telekomunikacja
  • Wykształcenia wyższego
  • Zarządzania dużą, rozproszoną strukturą organizacyjną na terenie całego kraju
  • Znajomości branży
  • Umiejetności i odpowiedzialności w podejmowaniu samodzielnych decyzji
  • Zdolności przywódczych oraz organizacyjnych
  • Odpowiedzialności za rezultaty pracy własnej i podległego zespołu
  • Prawa jazdy kat. B

Nasz Klient zapewnia:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę
  • przyjemną atmosferę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.