Dyrektor Szkoły (Dyrektor ds dydaktycznych)

Klient portalu Praca.pl

Lublin

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4287621, z dnia 2021-02-25

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • pełnienie nadzoru pedagogicznego nad oddziałem szkoły dla dorosłych, również w weekendy,
  • zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy nauczycieli,
  • organizacja pracy oddziału,
  • reprezentowanie szkoły na zewnątrz,
  • szkolenie działu obsługi klienta w zakresie dydaktycznym,
  • raportowanie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • stopień nauczyciela mianowanego (mile widziane),
  • kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie (mile widziane),
  • doświadczenie w pracy w szkole dla dorosłych (mile widziane),
  • obsługa komputera w stopniu, co najmniej dobrym,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w doskonałej lokalizacji (Centrum miasta),
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj stanowisko: Dyrektor Szkoły
Dyrektor szkoły, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest najwyższym stanowiskiem w przestrzeni placówek oświatowych – szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, etc., szkół publicznych i niepublicznych. To od niego zależy w dużej mierze dydaktyczny poziom placówki i prowadzonej przez nią zajęć, zapewnienie warunków dla realizacji programu edukacyjnego i przyjaznej atmosfery. Dyrektor ...
Praca Dyrektor Szkoły