Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Dyrektor Generalny Podlaskie
Dyrektor Zarządzający ds. Budownictwa

Rutkowski Development Sp. J.
podlaskie, Ełk/Białystok/Gdańsk
praca stacjonarna
1961 dni temu

Ogłoszenie numer: 2195533, z dnia 2018-12-10

Rutkowski Development Sp. J. jest firmą rodzinną, której właściciele swoim nazwiskiem z powodzeniem budują jej reputację. 30 – letnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwoliło nam osiągnąć prestiżową pozycję Lidera wśród firm deweloperskich działających w północno – wschodnim regionie naszego kraju. Dotychczas mieszkańcy dwóch województw mogli zamieszkać w budynkach zrealizowanych przez nas z sukcesem, w takich miastach jak Ełk, Giżycko, Suwałki, Pisz, Białystok i Węgorzewo. Firma wciąż poszerza obszar inwestycyjny, obecnie rozpoczynając przedsięwzięcie w mieście Gdańsk wchodzi na rynek kolejnego województwa. Nieprzerwanie od kilku lat jesteśmy wyróżniani tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym rozpoznawalnym, uczciwym i cieszącym się dobrą kondycją finansową firmom. Nasze starania są doceniane, a firma wyróżniana szeregiem zaszczytnych nagród, takich jak: Diamenty Forbesa, Kryształowa Cegła, Orzeł Polskiego Budownictwa, Deweloper Roku, Mieszkanie Roku. Mając świadomość, iż satysfakcja naszych Pracowników bezpośrednio przekłada się na jakość funkcjonowania naszej firmy, każdego dnia wkładamy mnóstwo pracy w rzetelne podejście do każdego człowieka, będącego zarówno naszym Klientem, Pracownikiem, czy Kontrahentem. Praca w naszej firmie jest gwarantem rozwoju, a także możliwością dołączenia do profesjonalnego zespołu, którego dewizą jest ambicja i działanie przez pryzmat rozwiązań, nigdy barier.

Aktualnie poszukujemy osoby gotowej na podjęcie pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: podlaskie, Ełk/Białystok/Gdańsk

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i realizacja projektów kubaturowych prowadzonych przez firmę;
  • Nadzorowanie podległych Kierownictw Budów;
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach biznesowych;
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem;
  • Tworzenie i realizowanie strategii działania Spółki;
  • Nadzór nad sporządzaniem budżetów i harmonogramów projektów oraz kontrola ich wykonania;
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia dużego zespołu w ramach realizacji prowadzonych projektów;
  • Optymalizacja procesów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo;
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku zarządczym;
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu, Kierownika Budowy lub podobnym;
  • Uprawnienia budowlano — konstrukcyjne bez ograniczeń;
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych;
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz zarządzania kilkoma projektami inwestycyjnym;
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje budowlane;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Prace w doświadczonym i zgranym zespole.