Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Zarządzający

Globetek Sp. z o.o.

Łódzkie

803 dni temu

Dla naszego klienta, jednej z odlewni znajdującej się w Polsce, poszukujemy osoby na
stanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Zakres obowiązków:
  • Formułowanie polityki i strategii produkcyjnej Spółki,
  • Opracowywanie, analiza i wdrożenie planów produkcji oraz kontrola ich realizacji,
  • Nadzór i koordynacja wszelkich spraw związanych bezpośrednio z organizacją
  • produkcji,
  • Doskonalenie procesu produkcyjnego i inicjowanie zmian,
  • Analiza i ocena zamówień pod kątem technicznych warunków realizacji, terminów
  • wykonania,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz,
  • Zarządzanie pracą podległych pracowników.
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii odlewni,
  • Znajomość procesów odlewniczych (odlewy z żeliwa szarego i sferoidalnego).
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziana metalurgia,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności interpersonalne i przywódcze.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy,
  • Pracę w rozwijającej się firmie, udział w budowaniu strategii firmy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • Samodzielność w działaniu.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Dyrektor zakładu produkcyjnego jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu prac, wykonywanych na terenie zakładu. Dyrektor opracowuje wewnętrzne procedury, mające zmaksymalizować wydajność zakładu, a także zminimalizować zużycie materiałów i specjalistycznego sprzętu, wykorzystywanego na terenie obiektu. Dyrektor dba nie tylko o efektywność pracowników, zatrudnionych w zakładzie, lecz także o ich ...
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Praca Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)