Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
DYSTRYBUCJA MARKOWYCH ZAPACHÓW

Federico Mahora
łódzkie
praca stacjonarna
6464 dni temu

Ogłoszenie numer: 22887, z dnia 2006-09-07

sprzedaż alternatywnych zapachow odpowiadającym oryginalnym światowym markom

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

WITAM WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE OSOBY. PRACA KTÓRĄ OFERUJĘ POLEGA NA SPZREDAŻY MARKOWYCH ZAPACHÓW. OSOBA KTÓRA PODPISZE UMOWĘ BĘDZIE SPRZEDAWAŁA ZAPACHY ZNANEJ FIRMY FEDERICO MAHORA KTÓRE SA ALTERNATYWNE DLA MAREK ZNANYCH NA CAŁYM SWIECIE JEDNAK CENA JEST O WILE NIZSZA... WIĘCEJ INFO PROSZE KIEROWAC NA E-MEILA

Wymagania

OSOBA ZATRUDNIONA SPRZEDAHJE KOSMETYKI W TAKIM WYMIARZE CZASU JAKI SAMA SOBIE ZAPLANUJE ... NIE USTALAMY GRAFIKU CZASU , A WIĘC WYSTARCZY MIEC TROCHĘ ZAPAŁU I DOBRE CHĘCI

Oferujemy

PRACĘ SEZONOWĄ LUB NA STAŁE , WYSOKIE ZAROBKI , WYJAZDY SŁUZBOWE ,