Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Dziennikarz – reportażysta

Międzykomunalna Spółka Akcyjna MUNICIPIUM
kujawsko-pomorskie, cała Polska
praca stacjonarna
4750 dni temu

Wydawnictwo MUNICIPIUM SA powstało w 1990 r. Misją firmy jest pomoc jednostkom samorządu terytorialnego w rozwoju społeczno-ekonomicznym przez bieżące informowanie o zachodzących zmianach w polskim prawie, finansach, gospodarce.

Obecnie redakcja Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Podstawowe obowiązki:
  • Pisanie reportaży z terenu całej Polski dotyczących spraw samorządowych, Polski lokalnej oraz robienie zdjęć do reportaży.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów.
  • Doświadczenie w pracy  w gazecie.
  • Umiejętność robienia zdjęć, posiadanie własnego aparatu.

PROSIMY O PZESŁANIE PRÓBEK TEKSTÓW.

Oferujemy:
  • Umowę o dzieło/pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia