Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Ekspert ds. Dotacji Unijnych

Optisol
łódzkie, cała Polska
praca stacjonarna
4748 dni temu

Firma Optisol poszukuje:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:
  • Sporządzanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej pod fundusze UE
  • Sporządzanie analiz finansowych, studiów wykonalności i biznes planów
  • Koordynacja projektów
Wymagania:
  • Znajomość aktualnych programów funduszy UE
  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania dofinansowania z funduszy UE w szczególności – zagospodarowanie obszarów wiejskich, produkcja oraz program związany z panelami słonecznymi
  • Umiejętność opracowywania analiz finansowych i przygotowywania biznes planów
  • Znajomość zasad i procedur ubiegania się o dotację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
Oferujemy:
  • Możliwość kompleksowej realizacji projektów UE
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie