Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromechanik / monter zabudów pojazdów / Mechanik

MProjekt Marek Roszuk

Piotrków Trybunalski

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 3442942, z dnia 2020-07-02

Produkcja ambulansów i innych pojazdów specjalnych.

Miejsce pracy: łódzkie / Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Jesteśmy czwartym w Polsce co do wielkości producentem ambulansów. Młody, dynamiczny i twórczy zespół stale się rozwija i w związku z nowymi kontraktami musimy go stale powiększać. Głównie potrzebujemy osób do prowadzenia instalacji elektrycznej w pojazdach, montażu klimatyzacji, ogrzewań postojowych, ale też do montażu zabudów i wyposażenia.

Wymagania

Sprawna praca w zakresie zgodnym z przydzielonym zadaniem, rozwiązywanie problemów, wykonywanie poleceń.

Oferujemy

Praca 8 godzin z półgodzinną przerwą śniadaniową, pięć dni w tygodniu. Nadgodziny płatne +50%. Wypłata co tydzień - minimum 800 zł "na rękę". Premie motywacyjne.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik