Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektronik/Automatyk

Trenkwalder

Augustów

2 godz. temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Augustów
Nr ref.: EL/AUG/1118
Obowiązki:
  • utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • nadzór nad systemami sterowania maszyn,
  • naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn,
  • modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowania maszyn,
  • dbanie o dokumentację techniczną oraz tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe - elektronika, automatyka lub elektrotechnika,
  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
  • mile widziane dodatkowe kursy lub szkolenia z zakresu obsługi, diagnostyki i programowania maszyn,
  • znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej,
  • umiejętność korzystania z programatora sterowników PLC,
  • umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki,
  • umiejętność obsługi generatorów przebiegu, oscyloskopów, multimetrów,
  • doświadczenie na stanowisku elektronika/automatyka co najmniej 3-4 lata.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki premiowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy z prężnie działającą firmą produkcyjną w regionie,
  • możliwość wsparcia przez firmę w przypadku kandydatów zainteresowanych relokacją,
  • oferta pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (54)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (114)
Lubelskie:
Lublin (203)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (829)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1875)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (161)