Elektryk - Automatyk

CERAMIKA PARADYŻ sp. z o.o.

Opoczno, Tomaszów Mazowiecki

10 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opoczno, Tomaszów Mazowiecki
ZADANIA
  • Bieżące naprawy, remonty oraz przeglądy maszyn i urządzeń.
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji.
  • Montaż nowych maszyn i urządzeń.
  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych.
  • Kontrola stanu technicznego oraz udoskonalanie maszyn i urządzeń w celu poprawy ich pracy oraz wydajności.
  • Naprawa i modernizacja urządzeń elektrycznych.
  • Kontrola i konserwacja rozdzielni elektrycznej.
  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem ciągów technologicznych.
WYMAGANIA
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe, preferowane kierunki to automatyka, robotyka, elektryka, energetyka lub mechatronika.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu automatyki i elektroniki.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się aparaturą pomiarową.
  • Sumienność i dokładność.
OFERUJEMY
  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start"
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin
  • Multipakiety sportowe OK System

Jeśli lubisz nowe wyzwania, pracę w kreatywnym zespole,

a Odwaga, Szacunek, Otwartość i Troska są dla Ciebie tak samo ważne jak dla nas:

dołącz do nas!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016.).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk