Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk / Elektromonter z uprawnieniami SEP

ELEKTRO-CONECT Łukasz Szołtysik

Kujawsko-pomorskie

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 2420836, z dnia 2019-04-28

Jesteśmy firmą z Tarnowskich Gór działającą w branży elektrycznej na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy: Elektryków/Elektromonterów do pracy na terenie Niemiec z uprawnieniami SEP do wykonywania prac związanych z montażem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, tras kablowych, składanie rozdzielnic, montaż oświetlenia.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP
  • dobra organizacja pracy i samodzielności
  • umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa własna, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stawka: od 10- 13 Euro netto w okresie próbnym
  • opłacone zakwaterowanie
  • godne warunki pracy i płacy
  • miesięcznie do 200 godzin w zależności od budowy
  • zjazdy raz w miesiącu, kilka dni wolnego
  • -samochód służbowy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk