Elektryk / Elektromonter

Spawalnik Sp. Z O.O.

Podlaskie

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2656158, z dnia 2019-09-12

Firma z branży metalurgiczno-budowlanej

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie/wymiana/naprawy instalacji elektrycznej
  • Montaż urządzeń elektrycznych i energetycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Podłączenia szaf sterowniczych

Wymagania

  • Doświadczenie
  • SEP

Oferujemy

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Ubrania robocze
  • Szkolenia
  • Narzędzia
  • Transport
  • Stawkę ustalaną osobiście

Wynagrodzenie

Od 10000 do 30000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Elmersystem

Firma z branzy metalurgiczno-budowlanej
Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk