Elektryk / Elektromonter

PROVOLT SP. Z O.O.

Podkarpackie

6 dni temu

Firma Provolt to wykonawca instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych w różnych częściach kraju.

Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych, wykonujemy instalacje zasilania produkcji, instalacje automatyki produkcyjnej, instalacje teletechniczne oraz systemy bezpieczeństwa budynkowego w pełnym zakresie.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie
Opis Stanowiska
  • Montaż instalacji elektrycznych niskiego napięcia
  • Montaż instalacji teletechnicznych
  • Obsługę instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Zdolność do pracy na wysokości.
  • Gotowość do Ciągłej pracy w delegacji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość.
  • Prawojazdy kategori B (mile widziane).
Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Wspaniałą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Poznaj

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Praca Monter Instalacji Elektrycznych