Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Elektryk w dziale utrzymania ruchu

LG Chem Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław/Biskupice Podgórne
praca stacjonarna
6206 dni temu

Ogłoszenie numer: 30523, z dnia 2007-06-19

LG Chem Poland Sp. z o.o. jest polską firmą działającą z ramienia koreańskiego koncernu LG, który uzyskał pozycję światowego lidera w produkcji paneli polaryzacyjnych do ekranów LCD, a jednocześnie jest przedsiębiorstwem macierzystym firm należących do grupy LG, takich jak: LG Philips, LG Electronics, LG Innotek, LG TeleCom.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław/Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

•bieżące zabezpieczenie ruchu maszyn i urządzeń w tym usuwanie awarii; •kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Wymagania

Wymagania: •wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryka); •doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; •uprawnienia SEP; •dyspozycyjność.

Oferujemy

•atrakcyjne warunki zatrudnienia; •zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie; •pracę w międzynarodowym środowisku.