Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Elektryk
B.A.U.S. AT Sp. z o.o.
Ostaszewo
39 dni temu

Ogłoszenie numer: 4511692, z dnia 2021-05-12

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

Od 2017 roku Spółka posiada siedzibę w nowym zakładzie w Ostaszewie/Łysomicach.

B.A.U.S. AT Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

  • Podłączenia elektryczne kabli zgodnie z określonymi schematami połączeń
  • Montaż oraz podłączanie urządzeń elektronicznych zgodnie z zaleceniami producenta

Wymagania

  • Pomyślne ukończenie szkoły elektrycznej
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe elektryczne
  • Bezpieczna obsługa urządzeń elektrycznych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • Wysokie zrozumienie pojęcia jakości
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Znajomość języków obcych w języku niemieckim lub angielskim jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Długoterminową umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – wg kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Możliwości osobistego rozwoju
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami w międzynarodowym przedsiębiorstwie

Poznaj

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą, posiadającą swoją siedzibę w sercu Polski (Toruń) i zatrudniającą 120 pracowników. Dla klientów z całego świata budujemy nowoczesne karetki.