Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
śląskie, Piekary Śląskie
praca stacjonarna
1725 dni temu

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Opis stanowiska:
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla produktów,
  • Tworzenie i dopasowywanie narzędzi marketingowych do specyfiki klientów,
  • Koordynowanie tworzenia i wdrażania opakowań,
  • Zarządzanie poszczególnymi etapami wdrażania produktu,
  • Udział w targach branżowych,
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami oraz innymi podwykonawcami,
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Jakości, Zakupów, Produkcją i R&D,
  • Monitorowanie i analizowanie rynku oraz działań konkurencji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 4-letnie doświadczenie z branży spożywczej na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi partnerami (agencje, graficy, drukarnie),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doskonała umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, PowerPoint, Excel.
Oferujemy:
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysoki standard pracy,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396,60 zł brutto,
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Poznaj

Poznaj STOKSON

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.