Swipe left or right
to go to next or previous job

Doradca Techniczno-Handlowy (narzędzia skrawające)

Bank Danych o Inżynierach

Woj. wielkopolskie lub zachodniopomorskie

146 days ago

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie lub zachodniopomorskie

Nr Ref.: (9324-18)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne 1 lub 2 stopnia (preferowane: obróbka skrawaniem, mechanika, budowa maszyn)
  • znajomość procesów obróbki mechanicznej metali, w tym zastosowań narzędzi skrawających
  • znajomość zasad programowania maszyn CNC będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w obróbce skrawaniem (np. operator CNC, programista CNC, technolog, etc.)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technologicznych w podstawowych aplikacjach obróbczych (toczenie, frezowanie, wiercenie)
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość aplikacji MS Office
  • przynajmniej podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • realizacja planu sprzedaży na podległym terenie
  • bieżące planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z istniejącymi i potencjalnymi klientami
  • realizacja szczegółowych warunków współpracy z klientami i nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem (prowadzenie testów narzędzi, współudział w opracowywaniu projektów optymalizacyjnych u klienta, etc.)
  • negocjowanie z klientami warunków realizacji transakcji sprzedażowych; reprezentacja firmy w podległym regionie; monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • raportowanie do przełożonego raportów z testów narzędzi prowadzonych u klientów
Firma oferuje:
  • pracę w prężnej międzynarodowej firmie o znanej marce i w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Explore

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Get to know the position: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Job Doradca techniczno - handlowy