Dyrektor Hotelu (k/m)

Orbis S.A.

Wielkopolskie

37 dni temu

IBIS STYLES BOLESŁAWIEC
Miejsce pracy: Bolesławiec (woj. dolnośląskie)

Dyrektor Hotelu (k/m)

Dla naszego partnera franczyzowego szukamy dynamicznego dyrektora do nowo powstającego hotelu ibis Styles w Bolesławcu (województwo dolnośląskie). Hotel zaoferuje gościom 65 pokoi, restaurację w koncepcie Winestone oraz 4 sale konferencyjne z nowoczesnym zapleczem multimedialnym, które z pewnością będą atrakcyjnym miejscem do rozwoju biznesu. W obiekcie znajdzie się również kręgielnia oraz część komercyjna. Nieopodal hotelu znajdują się atrakcje takie, jak: Centrum Wiedzy oraz centrum handlowe Bolesławiec City Center. Hotel będzie połączony z Aquaparkiem. Blisko jest również do Dworca PKS. Obiekt znajduje się również bardzo blisko autostrady A4, co pozwoli na szybką komunikację m.in. z Wrocławiem, Legnicą czy Lubinem.  Dla osób podróżujących samochodem ułatwieniem będzie również parking na terenie hotelu. Dobrą lokalizację hotelu, w pobliżu ośrodków biznesu, terenów zielonych i kulturalnego miasta, docenią goście odwiedzający Bolesławiec w interesach lub turystycznie.

WYMAGANIA
 

Doświadczenie w branży hotelarskiej, na stanowisku kierowniczym  (np. kierownik recepcji lub sprzedaży a także manager restauracji) lub jako zastępca dyrektora. Ponadto szukamy kandydatki/kandydata, która/y posiada:

  • Zdolność doskonałej organizacja pracy
  • Zdolności negocjacyjne
  • Wysokie standardy zarządzania zespołem
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
MISJA

 

Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna za proces otwarcia i prowadzenia hotelu oraz restauracji a także zarządzanie kręgielnią i częścią komercyjną. Na początku do jej obowiązków należało będzie zrekrutowanie i przygotowanie zespołu, zadbanie o podpisanie wszelkich umów z dostawcami produktów i usług, zaplanowanie i realizacja strategii sprzedaży. Docelowo dyrektor będzie odpowiedzialny za realizację założonych celów biznesowych poprzez najwyższy standard obsługi gości i aktywną sprzedaż usług oferowanych przez hotel.

 

OFERTA
  • Możliwość wspaniałego rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy
  • Przy relokacji z innego miasta – dodatek do mieszkania służbowego
Ref.nr: DH/24102019/ISB
www.hotelovekariery.pl
Poznaj stanowisko: Dyrektor Hotelu 
CHARKATERYSTYKA ZAWODU Dyrektor hotelu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu prac, związanych z bieżącym funkcjonowaniem tego rodzaju obiektu. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje szereg prac administracyjnych, oraz sprawuje kontrolę nad podległym personelem hotelu. Dyrektor jest ostatecznym organem decyzyjnym, zatwierdza umowy, podpisywane z jednostkami zewnętrznymi, koordynuje ...
Praca Dyrektor Hotelu