Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier Testów

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

139 days ago

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Nr ref.: PL66502473_E1

Dołącz do zespołu Inżynierów Testów i Utrzymania Ruchu w Aleksandrowie Łódzkim specjalizującego się w testowaniu urządzeń elektronicznych małego i średniego napięcia. Poszukujemy inżynierów chętnych do nauki i rozwoju w środowisku produkcyjnym i kontroli jakości.

Zadania:
  • Przeprowadzanie prawidłowego przebiegu procesu wykonywania testów elementów przemienników częstotliwości średniego napięcia gwarantującego osiągnięcie wymaganej jakości;
  • Wykonywanie niezbędnych robót na stanowiskach należących do Stacji Testów;
  • Dbanie o narzędzia pracy oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aparatury kontrolno – pomiarowej;
  • Raportowanie oraz dokonywanie analizy wyników przeprowadzonych testów;
  • Dokonywanie odbioru elementów przemienników częstotliwości średniego napięcia zgodnie ze specyfikacją;
  • Wsparcie działu przy nowych opracowaniach i wdrożeniach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia testów, badań, pomiarów, uruchomień oraz pracy przy urządzeniach elektrycznych;
  • Znajomość zagadnień z zakresu: energetyki, automatyki, energoelektroniki i elektroniki;
  • Uprawnienia SEP E+D;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Biegła znajomość urządzeń pomiarowych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Umiejętność odnajdywania przyczyn zaistniałych problemów;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Biegła znajomość obsługi komputera;
  • Znajomość zagadnień związanych z budową i działaniem falowników średnich napięć będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę z klientami zagranicznymi w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Explore

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Get to know the position: Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...
Inżynier ds. Testów Job Inżynier ds. Testów

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (60)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (284)
Toruń (164)
Lubelskie:
Lublin (263)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (109)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2059)
Radom (161)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (72)