Swipe left or right
to go to next or previous job

Kontroler Jakości

PMI Outsourcing sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

18 days ago

Ogłoszenie numer: 2300530, z dnia 2019-03-01

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej  – poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie kontroli jakościowej w trakcie trwania procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu zgodnie z dokumentacją
  • odbiór zleceń produkcyjnych oraz produktów końcowych w zakresie zgodności z dokumentacją
  • kontrolowanie jakości dostaw materiałów hutniczych i detali od poddostawców
  • wykonywanie badań wizualnych VT2 wyrobów
  • zlecanie i nadzorowanie napraw wyrobów przychodzących z reklamacji
  • nadzorowanie obiegu dokumentacji produkcyjnej, przede wszystkim dokumentacji rysunkowej i jakościowej
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi (mile widziana znajomość obsługi ramienia FARO)
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • dodatki socjalne: dofinansowanie do wczasów pracowniczych, ubezpieczenie grupowe
  • praca w międzynarodowej firmie

Get to know the position: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Job Specjalista ds. Kontroli Jakości

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (819)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (920)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2311)
Radom (176)
Płock (116)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (88)