Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Koordynator Działu Jakości - Dąbrowa Górnicza

Michael Page
śląskie, Dąbrowa Górnicza, Śląskie
praca stacjonarna
1638 dni temu
Dąbrowa Górnicza, Śląskie 35779/001_1573570383

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Koordynatora Działu Jakości

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami zwiazanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • Utrzymanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością
  • Koordynowanie wdrażania nowych projektów pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach realizacji projektu
  • Koordynowanie działań prewencyjnych i korygujących
  • Zarządzanie zespołem
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz jednostkami związanymi z jakością
  • Nadzór nad tworzeniem i aktualizacja instrukcji kontroli
  • Zarządzanie niezgodnościami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Koordynowanie audytów wewnętrznych procesu i produktu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość ISO TS 16949 , VDA, PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzanie zespołem oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Dajemy Ci szansę rozwoju na stanowisku w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Doceniamy kreatywność i zaangażowanie dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Oprócz tego atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie i pracę w świetnej atmosferze.
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców