Mechanik napraw pojazdów

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o.

Elbląg

25 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad  1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników.

Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Elbląg
Nr ref.: Mechanik / Elbląg

Zadania:

  • Diagnostyka i usuwanie usterek w pojazdach
  • Naprawy autobusów
  • Bieżąca konserwacja i przeglądy okresowe pojazdów zgodnie ze standardami Spółki Arriva

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany kurs spawacza
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenie wdrażające w obowiązki
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole
W dokumentach aplikacyjnych proszę o dodanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 5272185559, REGON: 013271157

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://www.arrivabus.pl/uploads/media/5b0692da5fa77/polityka-prywatnosci-abtp.pdf

Poznaj

Autobusowy i kolejowy transport pasażerski

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik