Najnowsze oferty pracy

  • PolecamyPolecamy
    1 hours
    Specjalista ds. ZakupówSzybkie aplikowanieRAPA sp.j.
    Lublin
    1 hours
  • Windykator TerenowyBEST S.A.
    Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Biłgoraj, Janów Lubelski, Opole Lubelskie, Puławy, Biała Podlaska, Łuków, Ryki, Włodawa
    2 hours
    Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Lubań, Zgorzelec, Polkowice, Lubin, Oława, Oleśnica, Milicz, Dzierżoniów, Bolesławiec, Głogów
    2 hours
    Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg, Jarosław, Lubaczów, Ulanów, Stalowa Wola, Nowa Dęba, Mielec, Dębica, Krosno, Jasło, Sanok, Lesko, Ustrzyki Dolne
    2 hours
    Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Rypin, Radziejów, Inowrocław, Tuchola, Sępólno Kajeńskie, Chełmno, Świecie
    2 hours
    Białystok, Łomża, Suwałki, Augustów, Grajewo, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Nowogród, Kolno, Bielsk Podlaski
    2 hours
    Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Starogard gdański, Kwidzyn, Malbork, Tczew, Czarne, Miastko, Bytów, Lębork, Łeba, Kościerzyna, Wejcherowo, Rumia
    2 hours
    Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Strzelce Krajeńskie, , Międzyrzecz, Rzepin, Gubin, Żary, Żagań, Nowa Sól, Witnica
    2 hours
    Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory, Koniecpol, Pyskowice
    2 hours
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkód

Generali

Lublin

82 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Dbanie o poprawny proces likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Analiza uszkodzeń pojazdów/mienia i ich związku z okolicznościami powstania
  • Ustalanie odpowiedzialności firmy i wysokości świadczeń w związku ze szkodą
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi oględzin uszkodzonego mienia
  • Weryfikowanie roszczeń zgłaszanych przez podmioty zaangażowane w proces likwidacji (m.in. weryfikacje kosztorysów i faktur z warsztatów)
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentacji szkodowej pomiędzy Firmą, a podmiotami zewnętrznymi
  • Obsługa odwołań i reklamacji w zakresie technicznej likwidacji szkód
  • Udzielanie informacji Klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych szkód
Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej (np. w obsłudze klienta lub likwidacji szkód)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki techniczne, np. budowa maszyn, pojazdów)
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy pojazdów, technologii naprawy pojazdów
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz terminowości w realizacji powierzonych zadań
  • Dokładność i wnikliwość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji oraz chęć do nauki i rozwoju
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Specjalista do spraw likwidacji szkód komunikacyjnych jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z tytułu ubezpieczeń OC i AC. Specjalista analizuje na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia powstałe szkody i weryfikuje zasadność roszczeń osoby poszkodowanej. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest samodzielnym organem decyzyjnym w zakresie wypłaty odszkodowań, przyjmuje ...
Praca Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych