Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

Grupa Neuca
wielkopolskie, praca zdalna
praca stacjonarna
1677 dni temu

Miejsce pracy: praca zdalna
Zadania:
  • projektowanie i implementacja serwisów i aplikacji webowych w języku PHP,
  • projektowanie baz danych,
  • rozwój i utrzymanie aplikacji,
  • testowanie aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji technicznej, dokumentowanie kodu,
  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo tworzonego kodu,
  • zdalna współpraca z innymi programistami oraz pracownikami działu Obsługi Klienta,
  • raportowanie postępu realizowanych zadań w systemie ewidencjonowania czasu pracy.
Oczekujemy:
  • minimum 4 letniego doświadczenia programistycznego w tworzeniu serwisów internetowych oraz aplikacji webowych,
  • bardzo dobrej znajomości PHP 5/7 (OOP) popartej doświadczeniem w tworzeniu aplikacji,
  • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych MySQL/PostgreSQL (znajomość NoSQL będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobrej znajomości frameworka Symfony od wersji 2 do 4 (znajomość pakietu Sonata będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobrej znajomości wzorców projektowych i architektonicznych (MVC),
  • przynajmniej podstawowej znajomości technologii internetowych HTML/CSS/JS,
  • doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git),
  • przynajmniej podstawowej znajomości systemu Linux,
  • zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • zaangażowania w realizowane projekty, terminowości oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • przynajmniej biernej znajomości jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy nad małymi i dużymi projektami,
  • chęci rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • nastawienia na długofalową współpracę.
Oferujemy:

współpracę z Agencją Reklamową NEKK, specjalizującą się w pharmarketingu, będącą częścią Grupy NEUCA działającej na rynku ochrony zdrowia.