Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Merchandiser śląskie
Pracownik sklepu ds. Implantacji

Auchan Polska Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
2108 dni temu
Nasza gwarancja:
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazna atmosfera
  • wzajemny szacunek
Twoje zadania:
  • troska o właściwą ekspozycję towarów poprzez budowanie implantacji na poszczególnych działach
  • pogłębienie wiedzy z zakresu towaroznawstwa
  • udział w przebudowach sklepów na terenie aglomeracji śląskiej
DOSTANIESZ:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Cenne doświdczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

Oczekujemy:
  • zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności i skrupulatności
  • otwartości i uprzejmości
  • pozytywnego nastawienia i dobrej energii
Oferujemy:
  • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • gwarantowany dodatek do pełnionej misji
  • konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenie w zakresie wykonywanych zadań
  • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole