Zobacz więcej ofert pracy

Promotor Sprzedaży

Piekarnia Familijna Sp.J. Elżbieta Kowalczyk, Witold Kowalczyk
dolnośląskie
praca stacjonarna
2189 dni temu

Ogłoszenie numer: 1958791, z dnia 2018-05-07

Piekarnia Familijna od 26 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydata  do naszej Piekarni
położonej w Kuźnicy Czeszyckiej, w malowniczej Dolinie Baryczy
na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • prezentowanie produktów w formie inicjatyw promocyjnych: degustacji, animacji, eventów, w punktach sprzedaży na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego i opolskiego
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez przekazywanie informacji na temat produktów, marki, przedstawianie jej walorów
  • organizowane współpracy z menagerami punktów sprzedażowych

Wymagania

Jeżeli:

  • lubisz pracę w terenie
  • jesteś dynamiczny i pomysłowy
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jesteś gotowy do pracy w terenie

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • rodzinną atmosferę i pomocny zespół
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • bogaty pakiet socjalny

prześlij swoje CV!