Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Konsultant ds. Wdrożeń śląskie
Specjalista ds. Wdrożenia Systemów ERP z j. angielskim

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
śląskie, Gliwice, Zabrze, Katowice, Rybnik
praca stacjonarna
1677 dni temu

Zmień z nami pracę na lepszą!

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze, Katowice, Rybnik

Nr Ref.: SWE/GLI/092019

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontakt B2B - do wyboru
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premię frekwencyjną
  • pracę biurową od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • laptop i telefon - także do użytku prywatnego
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • dodatki stażowe i jubileuszowe

Twoim głównym zadaniem będzie wdrożenie systemu ERP dla międzynarodowej grupy kapitałowej.

Oczekujemy:

  • 5-cio letniego doświadczenia w branży TSL lub obsłudze klienta
    zawodowego doświadczenia we wdrażaniu systemu ERP
    bardzo dobrej znajomości języka angielskiego