Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wielkopolskiej
wielkopolskie, Środa Wielkopolska
praca stacjonarna
1720 dni temu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Ogłoszenie o naborze Nr 52709

Warunki pracy

praca przy komputerze

Zakres zadań

  • doradztwo pod względem merytorycznym co do obsługi aplikacji występujących w organizacji, pod względem technicznym co do obsługi urządzeń (komputery, terminale, drukarki),
  • obsługa systemu KSIP ,
  • bieżące usuwanie awarii sprzętu informatycznego i łączności znajdującego się na stanie KPP w Środzie Wlkp.,
  • konfiguracja sprzętu informatycznego i łączności znajdującego się na stanie KPP w Środzie Wlkp. umożliwiająca korzystanie z niego przez użytkowników (zakładanie kont użytkowników, instalacja urządzeń peryferyjnych, instalacja dozwolonego oprogramowania) lub uzgodnienie terminu konfiguracji z Wydziałem Łączności i Informatyki w przypadku braku odpowiedniego oprogramowania do konfiguracji w/w urządzeń,
  • określanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne i nośniki do zapewnienia nieprzerwanej pracy urządzeń peryferyjnych,
  • współpraca z Wydziałem Łączności i Informatyki KWP w Poznaniu,
  • ewidencja sprzętu łączności i informatyki.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe