Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Starszy inspektor

Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1691 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin
Ogłoszenie o naborze Nr 54155

Warunki pracy

Naszym pracownikom oferujemy:
- ­zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u stabilnego pracodawcy,
- ­dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat stażu) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastkę”), nagrody jubileuszowe,
- ­możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy na wniosek pracownika,
- ­możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego,
­- możliwość wykupienia legitymacji uprawniających do przejazdów koleją z 50% zniżką.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
Obiekt przy Al. Józefa Piłsudskiego 13 w Lublinie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wejście na plac przed budynkiem nie wymaga pokonywania schodów. Znajdująca się wewnątrz obiektu pochylnia dla wózków inwalidzkich pozwala na dostęp do windy, która umożliwia dojazd na VII piętro, gdzie mieści się siedziba Oddziału.

Zakres zadań

  • analiza pod względem formalnym i merytorycznym odmowy przyłączenia do sieci z powodu braku warunków ekonomicznych,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących obszaru koncesjonowania działalności przedsiębiorstw energetycznych działających na rynku paliw ciekłych i ciepła,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących obszaru taryfowania przedsiębiorstw energetycznych ciepłowniczych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • ­podstawowa znajomość prawa energetycznego i kodeksu postępowania administracyjnego oraz umiejętność jego stosowania w praktyce,
  • podstawowa umiejętność interpretacji przepisów prawnych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
  • doświadczenie w obszarze postępowań administracyjnych lub w sektorze energetycznym.