Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wiceprezes Zarządu Dolnośląskie
Wiceprezes / Członek Zarządu Firmy Świadczącej Usługi Zarządzania i Nadzoru Nad Inwestycjami

CONTROL PROCESS S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
1599 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

Zarządzanie spółką i pozyskiwanie kontraktów polegających na świadczeniu usług zarządzania i nadzoru nad inwestycjami.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętności pozyskiwania kontraktów polegających na świadczeniu usług zarządzania i nadzoru nad inwestycjami
  • Pełnienie funkcji prokurenta/członka zarządu/prezesa firmy świadczącej usługi zarządzania i nadzoru nad inwestycjami
  • Znajomość oprogramowania MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Profesjonalizm i rzetelność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.