ETL Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

41 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Udział w projekcie implementacji Hurtowni Danych
  • Tworzenia, rozwijania i optymalizacji procesów pobierających dane źródłowe oraz zasilających hurtownię danych (ETL)
  • Tworzenia i utrzymywania modelu danych oraz warstwy metadanych
  • Analizy danych źródłowych i wykonywania mapowań
  • Tworzenia dokumentacji
  • Monitorowanie zmian w systemach źródłowych pod kątem zmian modelu danych i procesów zasilających hurtownię danych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
WYMAGANIA
  • Znajomość zagadnień architektonicznych DWH
  • Umiejętność analizy danych źródłowych
  • Znajomość bazy danych Oracle i/lub IBM DB2
  • Praktyczna znajomość PL/SQL (lub SQL PL)
  • Praktyczna znajomość optymalizacji zapytań SQL i przetwarzania dużych ilości danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowo, mile widziane będzie doświadczenie w dowolnej technologii ETL, znajomość innych baz danych: MS SQL, PostgreSQL, znajomość narzędzi IBM DataStage, IBM Cognos

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta Multisport

Poznaj

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista SQL
Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Praca Programista SQL