Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Fotograf

Prepublika Sp. J.

Dolnośląskie

869 dni temu

Ogłoszenie numer: 927642, z dnia 2016-01-05

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej i przedszkolnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fotograf

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: fotograf/dolnośląskie

Opis stanowiska

Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”,chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród Nas miejsce dla siebie.

  • do zadań fotografa należy dojazd i samodzielna praca na terenie placówek oświatowych.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • pełne zaangażowanie w wykonywane zadanie;
  • nienaganna prezencja i kultura osobista;
  • cierpliwość i umiejętność pracy z dziećmi;
  • gotowość do użytkowania własnego samochodu;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  • doświadczenie w obsłudze lustrzanek cyfrowych oraz sprzętu studyjnego.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę agencyjną;
  • pracę na warunkach stałych oraz dorywczych;
  • przeszkolenie w zakresie wykonywania fotografii;
  • możliwość rozwoju swoich pasji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • zapewniamy wyposażenie w sprzęt fotograficzny oraz zwrot kosztów paliwa i eksploatacji.

Poznaj stanowisko: Fotograf

Zawód fotografa polega na utrwalaniu osób, rzeczy, przyrody, martwej natury itp. za pomocą aparatu cyfrowego lub analogowego. Do głównych obowiązków fotografa należy: organizacja stanowiska pracy, planowanie działalności gospodarczej, dobieranie rekwizytów do ujęć fotograficznych oraz materiałów fotograficznych, wykonywanie różnego typu fotografii (portretowych, reklamowych i in.), ...
Fotograf Praca Fotograf

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (803)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)