Franczyzobiorca

Da Grasso Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

320 dni temu

 

Rozpocznij współpracę z Da Grasso, największą siecią pizzerii w Polsce (ponad 180 lokali) . Dołącz do Nas i skorzystaj z naszego doświadczenia. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do współpracy w charakterze partnerów biznesowych, oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących obecnie lokal gastronomiczny, jak i tych którzy dopiero szukają pomysłu na sprawdzony biznes pod rozpoznawalną marką. Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego, wszystkie niezbędne umiejętności nabędziesz współpracując z Nami w ramach darmowych szkoleń.

Franczyzobiorca
Nr ref.: FRANCZYZOBIORCA

 

Da Grasso jako organizator sieci łączy niezależność prowadzenia własnego biznesu z bezpieczeństwem jakie daje nieustanne wsparcie i rozpoznawalność największej sieci pizzerii w Polsce:

 • know-how prowadzenia placówki
 • system HCCP bazujący wyłącznie na aktualnych rozporządzeniach prawnych
 • nowoczesny wielokanałowy system sprzedażowy
 • zarządzanie gospodarką magazynową
 • prężna działania marketingowe i reklamowe o zasięgu ogólnopolskim
 • bezpłatne szkolenia
 • ROZPOZNAWALNOŚĆ
 • ciągłe wsparcie Opiekuna franczyzowego
Wymagania:
 • gotowości do prowadzenia własnej działalności
 • przedsiębiorczości i zaangażowania – to cechy niezbędne do prowadzenia każdego biznesu
 • umiejętności kierowania zespołem
 • gotowości na podjęcie inwestycji związanej z dostosowaniem lub otwarciem pizzerii
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Da Grasso Sp. z o.o.

Historia Da Grasso zaczęła się w Łodzi, gdzie pod koniec lat 90’ otworzyliśmy pierwszy lokal. Duża i smaczna pizza oraz wyjątkowy, energetyczny wystrój wnętrza szybko zdobyły uznanie klientów.

 

Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych, trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków, a pizzeria Da Grasso na stałe wpisała się w krajobraz miasta, stając się nawet miejscem kultowym.

 

Sukces zdopingował nas do jeszcze cięższej pracy i już po kilku latach marka Da Grasso przekształciła się w obejmującą cały kraj sieć franczyzową.

 

Naszym znakiem rozpoznawczym jest 75 rodzajów pizzy serwowanych z unikalnymi w smaku, zawsze świeżymi sosami. Nieustannie rozbudowujemy ofertę, wprowadzając przekąski, makarony, sałatki, a przede wszystkim oferty specjalne z serii Smaki Da Grasso.

 

Najwyższa jakość, smak potraw, a także doskonała obsługa w naszych pizzeriach zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów z branży, oraz, co dla nas szczególnie ważne, klientów.

 

Poznaj stanowisko: Franczyzobiorca 
To osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, która podejmuje współpracę z większą firmą i prowadzi przedsiębiorstwo pod jego marką. Franczyzobiorca przekazuje firmie, z którą podpisał umowę, część zysków z działalności oraz zazwyczaj jest zobowiązany do prowadzenia biznesu zgodnie z otrzymanymi założeniami danej marki. Franczyzobiorca przechodzi szkolenia oraz korzysta z doświadczeń franczyzodawcy, by ...
Praca Franczyzobiorca