Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Inter Cars S.A.
podlaskie
specjalista (mid)
praca zdalna
807 dni temu

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.

Dołącz do scrumowego zespołu produktowego, który buduje system pricingowy. To szansa na pracę w najnowszych technologiach, w zgranym zespole doświadczonych developerów, w którym będziesz mieć wymierny wpływ na realizację projektu dla lidera branży.

Miejsce pracy: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji oprogramowania
  • Budowa nowych funkcjonalności w technologiach i metodykach: MaterialUI, MicroFrontend, single-spa, Kubernetes, Docker, GitLab, DevOps, Agile/Scrum
  • Przeprowadzanie testów przygotowanych zmian
  • Omawianie sposobów rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Współpraca z zespołami developerskimi DevOps, BI, ERP
  • Wymiana wiedzy, pomysłów i doświadczenia w zespole produktowym

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w komercyjnych projektach informatycznych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w technologiach ReactJS, MicroFrontend, single-spa
  • Mile widziane doświadczenie w technologii MaterialUI,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w konteneryzacji oraz orkiestracji (Docker & Kubernetes)
  • Znajomość relacyjnych oraz nierelacyjnych baz danych (PostgreSQL, ElasticSearch, Redis)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD pipeline
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęci dalszego rozwoju w technologiach front-endowych

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę w zespole produktowym z użyciem metodologii Agile/Scrum
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez realizację kolejnych szkoleń
  • Elastyczny czas pracy - pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach
  • Zniżkę pracownicza na części samochodowe

Poznaj

Grupa Inter Cars

Warszawa Młociny
ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa

Inter Cars to rozpoznawalna marka, wiarygodny pracodawca i partner biznesowy. Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku jako "rodzinny biznes", który obecnie jest nowoczesną i prężnie działającą organizacją. Udaje nam się zachować niekorporacyjny styl i atmosferę w pracy, dlatego kandydaci znają nas z przyjaznej kultury organizacyjnej. Do pracy w naszej firmie chcemy zaprosić specjalistów z różnych obszarów, którzy poszukują firmy z jasno określoną strategią biznesową, z ciekawymi projektami i oferującą nowoczesne narzędzia pracy.

Proces rekrutacji

Krok analiza aplikacji Analizujemy wszystkie nadesłane kandydatury
Krok wywiad telefoniczny Z wybranymi kandydatami realizujemy wywiad telefoniczny lub spotkanie
Krok zatrudnienie Jednej z tych osób złożymy ofertę zatrudnienia