Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Full-stack Developer (ADAS Visualization)

ZF Group

Podkarpackie

6 dni temu

Lokalizacja: Łódź, woj. łódzkie

Staniesz się częścią łódzkiego zespołu programistów rozwijających narzędzia do weryfikacji działania systemów autonomicznej jazdy. Z efektów Twojej pracy będą korzystać kierowcy testowi aut prototypowych oraz zespoły testerów na całym świecie. Z naszych produktów korzystają producenci aut  wszystkich segmentów dostępnych na rynku.

Twoje zadania:
  • Tworzenie nowych modułów oprogramowania do rejestrowania, wizualizacji i przetwarzania danych pomiarowych dla systemów ADAS;
  • Tworzenie graficznych interfejsów użytkownika oraz wizualizacje 2D i 3D;
  • Wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi webowych dostępnych na rynku Autonomous Driving;
  • Współpraca z zespołami z Polski, Niemiec oraz USA.
Kogo szukamy:

Jeśli znasz zagadnienia programowania webowego lub obiektowego, tworzenia interfejsów użytkownika, tworzenia wizualizacji lub przetwarzania obrazu to staniesz się ważną częścią naszego zespołu!

Wymagania:
  • Doświadczenie w technologiach webowych: JavaScript, TypeScript, React, CSS, JSON;
  • Podstawowa znajomość dodatkowego języka OOP: C#, C++, Java lub Python;
  • Doświadczenie w tworzeniu graficznych interfejsów użytkownika: React lub Angular;
  • Doświadczenie w implementacji Web Services (REST/SOAP);
  • Dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w TDD i pisaniu unit testów;
  • Znajomość zagadnień architektury Message Driven (Kafka, RabbitMQ);
  • Doświadczenie w posługiwaniu się bazami danych NoSQL;
  • Doświadczenie w pracy zwinnej;
  • Umiejętność obsługi systemów kontroli wersji i systemu Jira;
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy i dzieleniu się nią z innymi.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Łodzi;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę MyBenefit oraz rozbudowany pakiet socjalny;
  • Szkolenia techniczne, językowe, techniki jazdy samochodem oraz rozwijające umiejętności miękkie;
  • Możliwość podróży służbowych do innych jednostek ZF na całym świecie;
  • Pizza day, świeże owoce dostarczane do biura, chillout room.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Poznaj

ZF Group

Poznaj stanowisko: Front-end/Back-end developer

W obecnych czasach i rozwiniętej technologii podział obowiązków Front-end i Back-end developerów jest wyraźny. Ci pierwsi zajmują się opracowaniem witryny pod względem wizualnym. Zajmują się także jej wzbogaceniem o elementy graficzne takie, jak animacje czy slidery. Back-end developer odpowiada zaś za tworzenie oprogramowania (kodu) powstającej strony zapewniającego jej techniczną funkcjonalność, a także nadzór nad ...
Front-end/Back-end developer Praca Front-end/Back-end developer

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (730)
Wałbrzych (60)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (170)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (786)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2137)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (82)