Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Geolog Podkarpackie
Geolog [rekrutacja online]

Algeo Sp.zo.o.
podkarpackie, Grabownica Starzeńska
praca stacjonarna
rekrutacja online
1364 dni temu

Ogłoszenie numer: 3383200, z dnia 2020-07-03

Algeo Sp.zo.o to dynamiczne przedsiębiorstwo powstałe w 1989 roku i specjalizujące się w wierceniach do 3500 m p.p.t.

Miejsce pracy: podkarpackie, Grabownica Starzeńska

Opis stanowiska

  • Nadzór i kierowanie robotami geologicznymi,
  • Dokumentowanie robót oraz prac geologicznych,
  • Planowanie oraz koordynowanie prac zespołów wiertniczych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: geologia, geofizyka, bądź pokrewne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia uprawnień geologicznych i/lub górniczych,
  • Umowę o pracę.