Zobacz więcej ofert pracy

Geolog

Alwikor sp.z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
2278 dni temu

Ogłoszenie numer: 1874281, z dnia 2018-01-01

Firma wykonująca roboty ziemne przy budowie dróg.

Obecnie poszukujemy z całej Polski osób  do pracy na stanowisku:

Geolog

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna na przeprowadzanie procedury -od przygotowania projektu robót geologicznych do uzyskania koncesji na wydobycie piasku.

Praca w miejscowości Księstwo/Aleksandrów Łódzki.

Wymagania

  • uprawnienia geologiczne kategorii III-złoża kopalin pospolitych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość prawa geologicznego oraz przepisów z zakresu ochrony środowiska

Oferujemy

  • Możliwość dopłaty do zakwaterowania
  • Umowa o pracę
  • Stałe, wysokie wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny