Główny księgowy / Główna księgowa

UST-M Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki

64 dni temu

UST-M SP. Z O.O.

Producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego,
  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT, podatku u źródła,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, JPK, deklaracji podatkowych i statystycznych,
  • Przygotowywanie danych do zamknięcia kwartałów i roku finansowego,
  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,
  • Ewidencja i księgowanie dokumentów źródłowych,
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym i audytorami zewnętrznymi.
Profil kandydata:
  • 3 - letnie doświadczenie w księgowości w firmie produkcyjnej (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • Wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,
  • Wysoki poziom kultury osobistej, lojalność i dyskrecja.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • Dofinansowanie do aktywności fizycznej,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Poznaj

UST-M Sp. z o.o. to wiodący polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Przedsiębiorstwo zatrudnia niemal 100 osób, posiada własne laboratorium, dział badań i rozwoju oraz zakład i magazyn wysokiego składowania zlokalizowane w Tomaszowie Mazowieckim. Oferuje kompleksowe wsparcie serwisowe oraz Pomocną Linię dla Klientów i instalatorów. Eksportuje do 30 krajów na całym świecie. Laureat wielu rankingów i konkursów, ostatnio zdobywca prestiżowego tytułu „Innowacje 2018”.

Strona internetowa: www.ustm.pl

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Piaskowa 124A

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy