Główny Moderator / Lider Zespołu Informacji Budowlanej

Kompasinwestycji.pl

Łódzkie

4 dni temu

Główny Moderator / Lider Zespołu Informacji Budowlanej

Kompas Inwestycji - serwis budowlany monitorujący rynek inwestycji w Polsce - poszukuje: głównego moderatora (lidera) Zespołu Informacji Budowlanej.

 

Kompas Inwestycji - serwis budowlany monitorujący rynek inwestycji w Polsce - poszukuje:

 

Główny Moderator / Lider Zespołu Informacji Budowlanej

 
Niezbędne wymagania poparte doświadczeniem:
  • umiejętności zarządzania kilkuosobowym zespołem,
  • umiejętności komunikacyjne  z inwestorami, deweloperami, projektantami i kierownikami robót budowlanych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • realizowanie zadań projektowych,
  • otwartość na zmienne warunki projektowe,
  • wiedza o branży budowlanej i procesie inwestycyjnym.
Oferujemy:
  • w większości wymiaru pracę zdalną
  • umowę B2B
  • pakiet zdrowotny i sportowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Poznaj

Kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji
Serwis powstał w styczniu 2009 roku. Od początku naszym założeniem było stworzenie pełnej i aktualnej bazy średnich i dużych inwestycji budowlanych w Polsce. Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę niemal wszystkich firm związanych z branżą budowlaną, które na co dzień podejmują się żmudnej pracy poszukiwania informacji na temat nowych przedsięwzięć inwestycyjnych. 

Inwestycje to nasza pasja 
Przewagę na rynku daje nam przede wszystkim determinacja w procesie poszukiwania informacji. Śledzimy działania inwestorów od momentu pojawienia się wizji przedsięwzięcia, poprzez projekt koncepcyjny, aż do fazy realizacji i oddania inwestycji do użytku. Pozyskując informacje jesteśmy w ciągłym kontakcie nie tylko z inwestorem, ale także z firmami wykonawczymi, dzięki czemu nasi Użytkownicy mają dostęp do aktualnej wiedzy na temat kolejnych etapów realizacji inwestycji. Stały monitoring naszej bazy pozwala uzyskać wymierne korzyści w postaci pozyskania nowych partnerów biznesowych. 

Kompas Inwestycji prowadzi Cię do celu
Z naszego serwisu korzysta obecnie niemal 5000 użytkowników. Posiadamy szerokie grono odbiorców skupionych wokół tematyki inwestycyjno budowlanej. Nasz serwis przeglądają regularnie: inwestorzy, deweloperzy, biura projektowe, pracownie architektoniczne, generalni wykonawcy, podwykonawcy, firmy konsultingowe, dostawcy sprzętu i materiałów oraz osoby prywatne zainteresowane rynkiem nieruchomości. Poprzez naszą bazę generalni wykonawcy i podwykonawcy poszukują nowych zleceń, dostawców materiałów i usług budowlanych. Architekci oraz projektanci poszukują nowych przestrzeni do realizacji swoich pomysłów. Dlatego warto nam zaufać.

Nad bazą inwestycji pracuje nasz zespół infobrokerów odpowiedzialnych za pozyskiwanie i aktualizację informacji w poszczególnych województwach. Przygotowują oni codziennie nową porcję wiadomości z branży, wysyłaną w porannych mailingach.

Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Praca Lider Zespołu (Team Leader)