Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Główny Specjalista ds. Sprzedaży

Eklektika Learning&Business Solutions
podkarpackie
praca stacjonarna
3847 dni temu

Ogłoszenie numer: 328609, z dnia 2013-11-06

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikat KRAZ: 6150.

Naszym Klientem jest duża organizacja z branży usług dla biznesu działająca na obszarze całej Europy i Azji. Rekrutacja jest prowadzona w związku z  planami rozbudowy zespołu handlowego. Miejsce pracy: Braniewo

Miejsce pracy: podkarpackie

Nr Ref.: B2B/11/Braniewo

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na wyznaczonym obszarze;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z istniejącymi klientami;
  • Udział w negocjacjach handlowych, ofertowanie;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród potencjalnych klientów;
  • Monitorowanie działań konkurencji  na podległym terenie
  • Raportowanie według standardów firmowych;

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży  – mile widziane;
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego - wymaganie konieczne oraz dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na realizację celów sprzedażowych;
  • Samodzielność, inicjatywa, dobra organizacja pracy, łatwość uczenia się;
  • Dyspozycyjność i mobilność – podróże służbowe (kraj i zagranica).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia za wyniki sprzedażowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, wsparcie marketingowe
  • System szkoleń wprowadzających oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę;
  • Miejsce pracy: Braniewo - pomoc w relokacji (mieszkanie służbowe);