Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec do Działu Sprzedaży krajowej

INDECO S.A.

Kujawsko-pomorskie

34 dni temu

Indeco S.A. jest producentem markowych elementów do produkcji drzwi systemowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • opracowanie i realizacja przyjętych planów sprzedaży
  • negocjowanie umów w zakresie warunków współpracy z klientami
  • stawianie celów sprzedażowych  i bieżącą kontrola realizacji ustaleń handlowych
  • nadzorowanie ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • opracowywanie raportów dotyczących rynku, produktów konkurencji i działań w punktach
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji biznesowych z klientami

Wymagania:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w strukturach sprzedaży na stanowisku handlowca
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjność - praca wiąże się z częstymi wyjazdami w teren
  • znajomość rynku meblarskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę  w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego  i doskonalenia swoich umiejętności
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indeco S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec