Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Proxim Sp.z.o.o
podkarpackie
praca stacjonarna
5434 dni temu

Ogłoszenie numer: 68552, z dnia 2009-06-26

Importer materiałów budowlanych (wełna izolacyjna, folia i membrany dachowe, siatka z włókna szklanego ) poszukuje osób do pracy na stanowisku handlowca. Praca na terenie województwa lubelskiego oraz całego kraju.

Handlowiec

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych.
  • Systematyczny kontakt z dotychczasowymi klientami.
  • Pozyskiwanie nowych kontrachentów.
  • Przygotowanie ofert handlowych.
  • Doradztwo techniczne.
  • Wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży związanej z branżą budowlaną ( wełna izolacyjna, folie i membrany dachowe, siatka z włókna szklanego, folie budowlane i izolacyjne, narożniki budowlane).
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Prawo jazdy kat. B z praktyką.
  • Znajomość obsługi komputera m.in Internet.
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie lub preferowana własna działalność gosp.
  • Narzędzia niezbędne do pracy ( samochód służbowy, telefon komórkowy, palmtop).
  • Stałe wynagrodzenie + wynagrodzenie uzależnione od wielkości sprzedaży ( system prowizyjny).

Wynagrodzenie

Od 1500 do 30000 PLN