Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

Krzysztof Perz
podkarpackie
praca stacjonarna
1341 dni temu

Ogłoszenie numer: 3602412, z dnia 2020-09-03

Hostessa

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • aktywna promocja marki i produktu.
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych (imprezy muzyczne)
  • poszukiwanie talentów wokalnych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność zarówno samodzielnej organizacji pracy, jak i pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • otwartość na nowe wyzwania.
  • znajomość języka obcego będzie atutem w kontekście rozwoju na rynkach zagranicznych
  • zapoznania się z ofertą: www.pracujglobalnie.pl przed złożeniem aplikacji

Oferujemy

  • możliwości rozwoju, które oceniamy jako bezkonkurencyjne na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do włożonego wysiłku
  • uzyskanie akcji pracowniczych w przypadku adekwatnego wzrostu przedsięwzięcia
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy
  • łatwość pracy za granicą. Polska oceniana jest na około 1-2 procent potencjalnego rynku