Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Informatyk - wdrożeniowiec systemów ERP

SOMMER POLSKA Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
6152 dni temu

Ogłoszenie numer: 32373, z dnia 2007-08-10

Jeden z największych producentów naczep, przyczep oraz systemów wymiennych w Europie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko :

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

- wdrażanie systemu klasy ERP - administracja nad programem - organizacja i szkolenia dla pracowników

Wymagania

- doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym - komunikatywność - udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania systemów informatycznych

Oferujemy

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - perspektywa rozwoju zawodowego - stabilne zatrudnienie - kompleksowe programy wdrażania i szkolenia na stanowisku