Instalator - Specjalista systemów GPS

Solid Security Sp. z o.o.

Podlaskie

13 dni temu

Solid Security Sp. z o.o. - niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

W związku z dynamicznym rozwojem Działu GPS, aktualnie poszukujemy doświadczonych pracowników na samodzielne stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podlaskie

Opis stanowiska:

  • instalacja, serwis oraz demontaż systemów lokalizacji pojazdów (GPS),
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • sporządzanie dokumentacji zgodnej z wewnętrznymi standardami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i samodzielności,
  • umiejętności organizacji pracy i zaangażowania,
  • znajomości zasad funkcjonowania systemów GPS,
  • doświadczenia w pracach monterskich w instalacji systemów elektrotechnicznych,
  • niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, po okresie próbnym w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
  • dużej samodzielności w realizacji zadań,
  • szkolenie niezbędne do podjęcia pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy + ( samochód, laptop, telefon).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Instalator
Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Praca Instalator