Instalator - Zabezpieczeń Technicznych

Naftor Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2673918, z dnia 2019-09-10

ogólnopolska Agencja Ochrony, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV).

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży elektrycznej / instalacyjnej / budowlanej
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników (lub zdolność do jej uzyskania)
  • dobra organizacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • niekaralność
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty

  • uprawnienia SEP,

  • szkolenia i certyfikaty techniczne z dziedziny zabezpieczeń elektronicznych

  • doświadczenie w branży zabezpieczeń elektronicznych

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa + premie)
  • szkolenia techniczne i certyfikacje, możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Informujemy, że dokumenty bez powyższej klauzuli nie zostaną uwzględnione w procesie rekrutacji. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w NAFTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Rasztowie 05-205 Klembów, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji wymagane jest podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Instalator
Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Praca Instalator