Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Inżynier budowy dróg i mostów

MIRBUD S.A.
łódzkie
praca stacjonarna
5033 dni temu

Ogłoszenie numer: 106163, z dnia 2010-07-14

MIRBUD S.A.

MIRBUD S.A. działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji na rynku budowlanym w Polsce. Zakres oferowanych klientom usług budowlano-montażowych obejmuje między innymi takie sektory, jak:budynki produkcyjne, usługowe, handlowe (hale, centra logistyczne i handlowe); roboty inżynieryjno-drogowe (drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe, elementy miejskiej infrastruktury komunikacyjnej, liniowe); budynki mieszkalne (jednorodzinne, szeregowe, wielorodzinne);budynki użyteczności publicznej. MIRBUD S.A. jest firmą zaliczaną do grona firm dużych - zatrudnia około 400 osób, w tym około 60 osób z wyższym wykształceniem technicznym, o różnorodnych specjalizacjach w branży budowlanej.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie przedmiarów robót,
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji (przyjęcie, wydanie, aktualizacje),
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
  • Kierowanie robotami budowlanymi pod nadzorem Kierownika Robót,
  • Współpraca przy rozliczaniu robót.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym lub mostowym,
  • Minimum roczne doświadczenie na budowie,
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Praca na umowę o pracę.

Poznaj

KOBYLARNIA S.A.

KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.